Berģos notiks LiveFest vīna prezentācija

Jau šomēnes ar savu pirmo koncertu Latvijā uzstāsies spāņu dziedātāja Virdžīnija Maestro (Virginia Maestro).  Šī būs dziedātājas pirmā viesošanās Latvijā, kuras laikā viņa 27. maijā uzstāsies Kultūras namā „Berģi”, un vēlāk priecēs publiku arī uz Kuldīgas Live Fest’16 skatuves.  Šis koncerts būs arī augustā gaidāmā Live Fest 2016 festivāla ieskaņas koncerts, kur apmeklētājiem būs iespēja arī degustēt Live Fest’16  īpašo vīnu – Bostavan Gold (Moldova).

Virdžīnija Maestro ir spāņu dziedātāja un dziesmu autore. Viņa kļuva plaši pazīstama, kad 2008. gadā uzvarēja muzikālajā TV raidījumā  Operación Triunfo (spāņu versija X Factor raidījumam). Tam sekoja viņas debijas studijas albuma Labuat  izdošana 2009.gadā. Tas bija pirmais albums, kas sasniedza Spānijas pārdošanas topos 2.vietu vien pāris dienu laikā.

2011. gadā, Virdžīnija izdeva savu otro albumu ar nosaukumu Dulce Hogar un mainīja savu skatuves vārdu uz Virginia Labuat. Pirmais singls no šī albuma - Time is Now,  pāris stundu laikā sasniedza pirmo pozīciju  ​ ​iTunes topos un kļuva par Nr.8 pārdošanas topos Spānijā. Dulce Hogar nokļuva top 10 pārdotāko albumu sarakstā Spānijā un iekļuva pat Nr.1 ​​no visbiežāk ielādēto albumu un videoklipu  iTunes statistikā. Vairākus mēnešus Virdžīnija veiksmīgi prezentēja šo albumu, kā arī viesojās Londonā, jo viņa kļuva par uzvarētāju konkursā Be the Sound of a Taste of Spain. Togad Virdžīnija Maestro saņēma divas nominācijas (Best Spanish Revelation Artist  un Best Videoclip) no 40 Principales Awards, kas ir viena no nozīmīgākajām mūzikas apbalvošanas ceremonijām Spānijā.

BMG 2013. gadā izdoto albumu Night un Day dziedātaja ir sarakstījusi angļu valodā un atšķirīgā mūzikas stilā, kur ir jūtama gan folka, gan soula un džeza noskaņas no amerikāņu popa gabaliem 40to, 50to un 60to gadu ietekmes. Pirmais singls Dream Man un tās video sasniedza Nr.1 pozīciju ​​iTunes, bet albums iekļuva vislabāk pārdoto albumu topā Spānijā.

2015. gadā Virdžīnija nomainīja savu skatuves vārdu atpakaļ uz Virginia Maestro, kas ir viņas īstais vārds, un oktobrī  izdeva savu jaunāko albumu  BlueBird.  BlueBird  tūres pirmā pietura bija Nešvilā (Tenesijā, ASV), kur viņa uzstājās Americana Music Festival.

Virdžīnija Maestro ir uzstājusies Francijā, Lielbritānijā un Kolumbijā. Bijusi kā iesildošā mūziķe tādiem  māksliniekiem kā Beyonce, Jamie CULLUM vai Seal Spānijas koncertu tūrēs.  Pagājušajā gadā, viņa dalīja skatuvi divos koncertos ar latīņu Grammy balvas ieguvēju Gaby Moreno, kas arī Latvijā viesojās 2013.gada maijā.

 

Virginia Maestro - Make it alright https://www.youtube.com/watch?v=JI4xGzWqaXc

Biļetes uz 27. maija koncertu Kultūras namā “Berģi” ir pieejamas Biļešu Paradīze kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

 

 Live Fest’16   īpašais vīns - Bostavan Gold  (Moldova)

Bostavan Gold vīna līniju ražo populārākā un tradīcijām bagātākā Moldovas vīndarītava- Vinaria Bostavan. Bostavan Gold vīns Latvijā tiek tirgots tikai 2 gadus,  un tas jau ieguvis lielu popularitāti pussaldo vīna baudītāju vidū. Latvijas tirgū pieejami četri šī vīna veidi - Bostavan Gold Cabernet, Chardonnay, Merlot Rose un Kagor. Vīnu izplatītājs Latvijā - Amber Distribution Latvia.

Bostavan Gold vīna kā oficiālā LiveFest’16 vīna prezentācija notiks spāņu mākslinieces Virginia Maestro koncerta laikā jau 27.maijā Berģu Kultūras namā.