Biļešu cenas uz KLF'16

Augustā atgriezīsies Kuldīgas Live Fest’16!

Jau ceturto gadu, turpinot iesākto tradīciju, Kuldīgas pilsētas estrādē norisināsies Kurzemē ļoti iemīļotais vasaras rokmūzikas festivāls „Kuldīgas Live Fest’16”!  Festivāls šogad notiks vienu dienu – 6.augustā, kur līdzīgi kā citus gadus, tiks pulcēti gan vietējie, gan ārvalstu mūziķi.

Kuldīgas LIVE FEST festivāls jau ir pamanījies kļūt par iemīļotu vietu gan kurzemniekiem, gan arī ārvalstu tūristiem, kā arī citiem Latvijas iedzīvotājiem, lai baudītu kvalitatīvu mūziku no dažāda ranga māksliniekiem. Līdz šim festivālā ir uzstājušies "Bay City Rollers” starring Les McKeown, „Secret Service”,  „SLADE”, „The Sweet”, „Smokie”, Suzi Quatro, KILLER QUEEN, ABBA MANIA, Alex & Opus Pro, „Brotherhood of Man”, "The Rubettes” featuring Alan Williams, „AC/DC Project”,  „Credo”, „Dzelzs Vilks”, Jānis Bukums ar grupu, Ivo Fomins, „Colt”, „Zig Zag”, „Otra Puse”, „Linga”, Jānis Vanadziņš & MOZAMBIKA un citi gan vietējie, gan ārvalstu mākslinieki.

Šogad Live Fest izziņo Led Zeppelin tribute grupu - Letz Zep kā galveno mākslinieku. Led Zeppelin ietekme ir neizdzēšama un jūtama gandrīz visā mūsdienu „smagajā” mūzikā. Tās dzīvotspēju apliecina arī fakts, ka šobrīd pasaulē darbojas vairāki desmiti tā saucamo tribute grupu, kas izpilda tikai un vienīgi Led Zeppelin skaņdarbus. Kuldīgas viesi Letz Zep sevi pozicionē kā vadošo starp šiem kolektīviem un viņu pārliecību stiprina pašu Led Zeppelinakcepts  – gan Džimijs Peidžs, gan Roberts Plānts Letz Zep uzstāšanos esot novērtējuši atzinīgi. Plānts pat izteicies, ka uz skatuves esot redzējis pats sevi.

Biļešu cena līdz 1.maijam - 15eur. Sākot no 1.maija - 17,50 eur.
No 1.jūnija - 20eur.
No 1.jūlija - 22,50eur.
Festivāla dienā - 25eur.

Šī biļete būs derīga tikai ieejai uz festviālu, bet, lai apmeklētu tai pašā dienā notiekošo Muzikālo Dievkalpojumu, ir nepieciešams iegādāties atsevišķu biļeti (7eur). 

Vairāk par Muzikālo Dievkalpojumu lasi: http://livefest.lv/index_details/i/61

Tuvojoties festivālam, paziņosim par citiem festivāla māksliniekiem un festivāla notikumu vietām. Vairāk info www.livefest.lv