Kuldīgā būs Live Fest muzikālais dievkalpojums

Kuldīgā būs Live Fest muzikālais dievkalpojums

Kuldīgas Live Fest’16 festivāla ietvaros 6.augustā norisināsies dievkalpojums koncerta formātā,  Kuldīgas Svētās Annas baznīcā pirms paša festivāla, kur piedalīsies Latvijā iemīļoti mūziķi.

Baznīcas mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics stāsta, ka vēsturiski jau kara laikā, Kuldīgas Svētās Annas baznīcā jau ir norisinājušies līdzīgi pasākumi, kas bijuši veltīti visiem tiem cilvēkiem, kas atradās pilsētā, tāpēc šis nebūs pilnīgs jaunums baznīcai uzņemot mūziķus un klausītājus šāda formāta pasākumā.

Īpašajā koncertā piedalīsies Raimonds Tiguls, Kārlis Kazāks, Jānis Holšteins un Māra Upmane-Holšteine, kuri parūpēsies par muzikālo izpildījumu Svētās Annas baznīcā dievkalpojuma laikā. Pasākuma formāts nebūs kā ierastie svētdienas dievkalpojumi; tajā izskanēs Dieva vārds, notiks lūgšanas un aizlūgšanas, piemēram, par mūziķiem, kuriem šobrīd ir nepieciešams atbalsts kādā cīņā un labu domu vēlējumi to apkārtējiem cilvēkiem. Būs iespējams dzirdēt Bībeles lasījumus, kā arī īsus stāstus par dzīvi, galvenajai tēmai paliekot baznīcai un cilvēkam. Pats mācītājs redzot šo kā meditatīvu pasākumu, kur klātesošajiem būs iespēja paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta, sakārtot domas vai vienkārši pievērst uzmanību savām vērtībām.

Biļetes* uz 6.augusta koncertu-dievkalpojumu Kuldīgas Svētās Annas baznīcā pieejamas no 16.marta visās Biļešu Paradīze kasēs, kā arī internetā –www.bilesuparadize.lv. Vairāk info: www.livefest.lv.

 

*Šī biļete būs derīga tikai ieejai uz Muzikālo Dievkalpojumu, taču, lai apmeklētu Kuldīgas Live Fest'16 festivālu ir nepieciešams iegādāties festivāla ieejas biļeti! Vairāk par festivālu lasi: www.livefest.lv/page/kuldigas_livefest