Maijā “Berģos” Spānijas jaunākā muzikas pērle - Virginia Maestro

Ar pagaidām vienīgo koncertu Latvijā, 27.maijā, Kultūras namā „Berģi” uzstāsies Spānijas jaunā sensācija – Virginia Maestro, kas ar savu mūziku jau ir paspējusi apburt publiku ne tikai savā dzimtajā zemē, bet arī citās pasaules malās. Šī būs dziedātājas pirmā reize uzstājoties Latvijas publikai. Šo var dēvēt arī par augustā gaidāmā Kuldīgas Live Fest’16 ieskaņas koncertu, jo dziedātāja arī uzstāsies festivālā.

Virginia Maestro ir spāņu dziedātāja un dziesmu autore. Viņa kļuva plaši pazīstama, kad 2008.gadā uzvarēja muzikālo TV programmu `Operación Triunfo' (spāņu versija` X Factor' raidījumam). Tam sekoja viņas debijas studijas albuma `Labuat'  izdošana 2009.gadā. Tas bija pirmais albums, kas sasniedza Spānijas pārdošanas topos 2.vietu vien pāris dienu laikā.

2011. gadā, Virginia izdeva savu otro albumu ar nosaukumu `Dulce Hogar" un viņa mainīja savu skatuves vārdu uz Virginia Labuat. Iñaki García, kurš ir slavens spāņu mūziķis, bija Virginias jaunākā albuma mākslinieciskais producents un viens no dziesmu producentiem. Pirmais singls no šī albuma - `Time is Now',  pāris stundu laikā sasniedza Nr.1 ​​iTunes topos un Nr.8 pārdošanas topos Spānijā. `Dulce Hogar' nokļuva top 10 vislabāk pārdoto albumu sarakstā Spānijā un uzlēca pat Nr.1 ​​no visbiežāk ielādēto albumu un videoklipu  iTunes statistikā. Vairākus mēnešus Virginia veiksmīgi prezentēja šo albumu, kā arī viesojās Londonā, jo viņa kļuva par uzvarētāju konkursā ` Be the Sound of a Taste of Spain’. Togad, Virginia Maestro saņēma divas nominācijas (Best Spanish Revelation Artist  un Best Videoclip) no `40 Principales Awards', kas ir viena no nozīmīgākajām mūzikas apbalvošanas ceremonijām Spānijā.

Trešais un pēdējais studijas albums, ko Virginia izdeva ar Sony BMG 2013.gadā, ir  `Night un Day'. Šajā albumā ir iekļautas 22 dziesmas, ko Virginia sarakstījusi angļu valdoā un atsķirīgākā mūzikas stilā, kur ir jūtama gan folka, gan soula un džeza noskaņas no Amerikāņu popa gabaliem 40to, 50to un 60to gadu ietekmes. Pirmais singls, `Dream Man', un tās video sasniedza Nr.1 ​​iTunes un albums arī sasniedza vislabāk pārdoto albumu topu Spānijā.

2015. gadā Virginia Maestro izlēma aiziet no Sony BMG ierakstu kompānijas un uzsāka kampaņu, lai izdotu savu ceturto studiju albumu pašas spēkiem. Viņa pārmainīja savu skatuves vārdu atpakaļ uz Virginia Maestro, kas ir viņas īstais vārds, un izdeva Oktorbī savu jaunāko albumu  `BlueBird'. Jaunās 11 dziesmas ir veidotas no amerikāņu mūzikas ietekmes un viņas neparasto balsi.  ‘BlueBird’  tūres pirmā pietura bija Nešvilā (Tenesijā, ASV), kur viņa uzstājās “Americana Music Festival”.

Virginia Maestro ir uzstājušies Francijā, Lielbritānijā un Kolumbijā. Un viņa ir arī spēlējis kā iesildošais  mūziķis citiem māksliniekiem kā Beyonce, Jamie CULLUM vai Seal, kad viņi uzstājās Spānijā pirms pāris gadiem. Pagājušajā gadā, viņa dalīja skatuvi divos koncertos ar latīņu Grammy balvas ieguvēju Gaby Moreno, kas arī Latvijā viesojās 2013.gada maijā.

Biļetes uz 27.maija koncertu Kultūras namā „Berģi” pieejmas visās Biļešu Paradīze kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Vairāk info: www.livefest.lv .

Virginia Labuat (Maestro) - I´ll find the way (Studio session) https://www.youtube.com/watch?v=VwHEhEQhLDc