Īpašais CARMINHO koncerts Ēdoles pilī

Izziņojam papildus CARMINHO koncertu Ēdoles pilī. Īpašais koncerts norisināsies 13.decembrī plkst.16.00, kur apmeklētajiem būs iespēja baudīt īstenu fado mūziku brīnišķīgās Carminho izpildījumā, kas ir viena no populārākajām fado mūzikas izpildītājām pasaulē.

Atgādinām, ka dziedātājas koncerts norisināsies arī 11.decembrī Kultūras namā „Berģi”.

Pati dziedātāja Carminho vēsta, ka Fado ir viņas liktenis, kas ir licis saprast, kas viņa ir par cilvēku. 2009.gadā dziedātāja izdeva albumu „Fado”. Šis bija tāds Fado, kas viņai piederējis jau kopš agras bērnības, kad klausījusies savu vecāku ierakstos un bijusi lieciniece dažādu Fado mūzikas pārstāvju sanākšanai kopā pašu mājā, kā rezultātā jau pusaudžu gados pati sākusi uzstāties Taverna do Embuçado. Šis albūms bija visgaidītākais darbs starp visu jauno fado mūziķu paaudzes censoņiem – tie, kuri jau bija dzirdējuši par Carminho, jaunās mākslinieces talants bija acīmredzams, bet viņiem nācās gaidīt, kamēr dziedātāja pabeidz skolu, kamēr apceļos pasauli, kamēr sapratīs savu būtību – kas viņa pati ir, lai taptu šis darbs.

Un „Fado” kļuva par vienu no vispieprasītākajiem albumiem 2009.gadā. Tas pat ieguva platīna statusu, kas ir liels panākums debijas albumam. Ar „Fado” palīdzību, Portguāli gluži vai pakļāvās Carminho balsij un tas palīdzēja viņas talantam nokļūt tālāk pasaulē. 2011.gadā tas tika atzīts par tā gada labāko albumu no „Songlines magazine” puses, dziedātāja uzstājās ar koncertiem lielākajās Eiropas galvaspilsētās, tajā skaitā Kopenhāgenas „Womex 2011” un UNESCO galvenajā mītnē, Parīzē, ceremonijas ietvaros, lai prezentētu  Fado kā pasaules mantojuma kandidātu. Tad sekoja uzaicinājums piedalīties Pablo Alborāna albūmā, kas ieguva fenomenālu popularitāti gan Portugālē, gan Spānijā. Tas bija laiks, kad „Fado” bija lielu panākumu ieguvējs. Un pēc neilga laika, Marta sākumā, Carminho izdeva jaunu albūmu – „Alma” (Portugāļu val. – dvēsele) ar 15 jaunām dziesmām, kuras bija producējis Diogo Klemente.

Fado mūzikas pārstāve jau vairākkārt ir koncertējusi Latvijā, un arī šī gada nogalē Carminho atgriezīsies ar savām labākajām un jaunākajām Fado darbiem, lai uzstātos Latvijas publikai 11.decembrī Kultūras namā „Berģi”, kā arī īpašajā koncertā Ēdoles pilī 13.decembrī.

Biļetes pieejamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv . Vairāk info: www.livefest.lv

Carminho - Chuva no Mar com Marisa Monte https://www.youtube.com/watch?v=hIiRXFz7C24