Papildinam KLF'15 ar vietējiem mūziķiem

Šī gada augustā norisināsies Kuldīgas Live Fest’15  vasaras festivāls, kur apmeklētājus pulcēs pasaulē iemīļotu dziesmu autorus un izpildītājus, kuri savu slavu izpelnījās pagājušā gadsimta sešdesmitajos, septiņdesmitajos gados, tāpēc droši šos māksliniekus var dēvēt par leģendām, jo viņi bija tie, kuri izmainīja un ietekmēja tā laika mūziku ar saviem hitiem, kurus vēl varam dzirdēt daudzuviet arī mūsdienās.

Kuldīgas pilsētas Estrāde ir vieta, kur jau trešo gadu notiks Kurzemē gaidītākais vasaras pasākums „Kuldīgas LiveFest’15”, un jau agrāk izziņotajiem ārvalstu māksliniekiem tagad pievienojas klāt pašmāju mūziķi kā Zig Zag, Ivo Fomins, grupas Colt un Linga, kas festivālā jau iepriekš ir kāpuši uz skatuves, Credo, roka dziedātājs Jānis Bukums, „Rozā lietus” izpildītāji Opus Pro, kā arī kaimiņu zemes, Lietuvas grupa The AC/DC Project, kas ir leģendārās rokgrupas AC/DC tribute grupa jeb atdarinātāji.

Agrāk izziņotie LiveFest’15 mākslinieki ir Secret Service no Zviedrijas, grupas, kuras ir iekļautas pasaulē labāko glamrock grupu sarakstā -  Lielbritānijas Sweet, skotu enerģiskie Bay City Rollers starring Les McKeown , The Rubettes feat. Alan Williams, kuri šogad svin 40 gadus uz skatuves, kā arī grupa Slade, kuri jau ir paguvuši uzstāties Live Fest’ā 2013.gadā.

 

Biļetes uz LiveFest’15 pieejamas visās „Biļešu Paradīze” kasēs, kā arī internetā – www.bilesuparadize.lv. Vairāk info: www.livefest.lv - Mūzika pieaugušajiem.