Rudenī uzstāsies Itālijas opermūzikas soprānu trio Appassionante

Appassionante ir sieviešu opermūzikas trio no Itālijas. Mara, Stefania un Giorgia ir trīs Itāļu soprāni, kas šī gada rudenī viesosies Latvijā ar koncertiem Kultūras namā “Berģi” 18.septembrī un Vidzemes koncertzālē “Cēsis” 19.septembrī.

 

Visiem trīs soprāniem ir klasiski trennētas balsis, tāpēc var teikt, ka šo mākslinieču darbā saplūst abi – gan modernais, gan tradicionālais. Vārds „appassionante” nozīmē ir līdzīga vārdiem „sajūsma un trīsas” un vārds viennozīmīgi ir saistīts ar šī trio rašanās veidu. Dziedātāju Vidusjūras temperaments tiek izpausts ar mūzikas palīdzību – viss, kas viņām šķiet svarīgs un aizkustinošs kā personām. Tas ir veids kā prieks, melanholija, kaisle izklausās viņu balsu interpretācijā – ne tikai daiļš prieks ausīm, bet arī acīm. Stefania, Mara un Giorgia nebaidās parādīt publikai savu juteklismu mūzikā, kā arī vizuālajā izskatā. Appassionante dāmas ir modernas, spara pilnas un seksīgas, kuras spēj klasiskās mūzikas skaņas pārvērst aktuālos un mūsdienīgos hitos.

Sadarbojoties ar Čehijas Nacionālo Simfonisko Orķestri no Prāgas, notiek specīga, bet tajā pašā laikā maiga savstarpēja mijiedarbība ierakstā starp popa un klasiskās mūzikas elementiem. Stīgu instrumenti saskan kopā ar dejojamiem ritmiem; jauni darbi tiek radīti un albums „Salve” iekaroja klausītāju simpātijas visapkārt pasaulei, radot „Appassionante” jaunu tēlu. Esot gluži vai kā sieviešu versija grupai Il Divo, radot žanru, ko var dēvēt par pop-operu. Izvēloties leģendāras dziesmas, tiek veidots darbs, kas neatstās nevienu vienaldzīgu, kā piemēram, dziesmas „Sweet Dreams”, „The Show Must Go On” ieraksti, kas tajā pašā laikā ir liels izaicinājums ņemot vērā to oriģinālizpildījuma popularitāti un vērtību. 

„Appassionante” panākumi ir vedušas dziedātājas no Romas plašajā pasaulē. Ar vairāk kā 100 koncertiem gadā, „Appassionante” ir iekarojušas daudzu klausītāju sirdis daudzās pasaules valstīs un viņas turpina iet uz priekšu, lai vēl plašāka publika sadzird viņu mūziku!

 

Biļetes pieejamas visās „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv. Vairāk info: www.livefest.lv

 

Appassionante - Nessun Dorma  https://www.youtube.com/watch?v=18ezFkkCV7U

APPASSIONANTE Maledetta primavera https://www.youtube.com/watch?v=yuJRzY-jd40