APSTIPRINĀTS JAUNS KLF’15 MĀKSLINIEKS

Kuldīgas LiveFest'15  apstiprina jaunus māksliniekus festivālā -  70's glamrock ikonu grupu "The Sweet"!

The Sweet panākumu stāsts aizsākās 1970.gadā, kad Braens Konnollijs (Brian Connolly) un Miks Turkers (Mick Turcker) pameta grupu "Weinwrights Gentlemen" 1968.gadā, lai izveidotu paši savu grupu "Sweetshop", kuru vēlāk pārdēvēja īsākā nosaukumā "The Sweet". Pēc divu ģitāristu maiņas un četru neveiksmīgu singlus izdošanas (kuri pat neiekļuva dziesmu topos), grupa nezināja, ko iesākt. Tas bija mirklis, kad viņi bija tuvu izjukšanai, bet pēdējā mirklī Endijs Skots (Andy Scott) no grupas "The Elastic Band" pievienojās šai grupai. Tas bija 1970.gads, kad "klasiskais" grupas "The Sweet" sastāvs nokomplektējās. 

 

Grupai bija lieli panākumi Lielbritānijas topos ar trīspadsmit Top20 hitiem 70tajos gados, ar "Block Buster!"  topa augšgalā, kam sekoja trīs #2 hiti "Hell Raiser", "The Ballroom Blitz"  un "Teenage Rampage". Vēlāk grupa pievērsās vairāk Hard Rock stilam ar singlu kā "Turn It Down". Viņu pirmais pašu rakstītais un producētais singls bija "Fox on the Run" 1975.gadā, kas arī iekaroja Lielbritānijas topos otro vietu. Līdzīgās pozīcijās bija Vācijā un citās Eiropas valstīs, kur grupa bija un joprojām ir populāra.

Festivāls Kuldīgas LiveFest’15 norisināsies jau trešo gadu Kuldīgā, kur pulcēs gan vietējos, gan pasaules mēroga zvaigznes, lai sniegtu publikai neaizmirstamas uzstāšanās Kuldīgas estrādē 7. un 8. augusta koncertos. Biļetes jau pieejamas www.bilesuparadize.lv un visās "Biļešu Paradīzes" kasēs!

Kuldigas live fest 2015 grupa the sweet