Antonio Rey un Kaspars Zemītis tiksies Berģu kultūras centrā

Flamenko ģitāras uzlecošā zvaigzne Antonio Rey Latvijas klausītājus priecēs oktobrī.

Ar prieku paziņojam, ka ilgi gaidītā Antonio Rey uzstāšanās notiks 10.oktobrī, pl.20:00 Kultūras centrā „Berģi”, spāņu ģitāristu iesildīs mūsu pašmāju virtuozais ģitārists – Kaspars Zemītis.

Trīsdesmit trīs gadus vecais flamenko ģitārists ir dzimis Madridē, un jau jaunībā apceļoja lielu pasaules daļu. Kad Antonio bija deviņus gadus vecs, viņa tēvs, dziedātājs un ģitārists Toni Rey, paņēma viņu līdzi ceļojumā uz Meksiku. Kopš tā laika, Meksika ir kļuvuši par Antonio Rey otrajām mājām, tur arī viņš iepazina ritma pamatus.

Antoni Rey ar savu mūziku ir jau iepazīstinājis klausītājus Meksikā, Japānā, Ņujorkā, Londonā, Maskavā un daudzviet citur. Uzstāšanās dažādās pasaules vietās, palīdzēja slavenajam ģitāristam iegūt milzu panākumus un uzvarēt konkursos „Guitar Prize National Contest of Flamenco Art in Córdoba in 2010”, „Guitar Prize Bordon Minero of the Festival of Las Minas de La Unión”, „International Competition Award Flamenco Guitar Nińo Ricardo de Murcia” un daudzos citos.

Kā tika ziņots, plānotais Antonio Rey koncerts šī gada jūnijā tika atcelts viņa veselības problēmu dēļ, bet jau šobrīd, mākslinieks jūtas lieliski un ir pilns enerģijas sniegt emocijām bagātu koncert Berģu kultūras centrā.

Kā atzīmē Kapars Zemītis, kurš personīgi pazīst Antonio un iesildīs 10.oktobra koncertu, savā mūzikā Antonio apvienojot lietas, kuras vēlās jebkurš mūziķis - nevainojama un spoža virtuozitāte, dziļa savas tautas mūzikas izjūta, tajā pašā laikā, arī pasaules elpa un plašums. Antonio ir ļoti bagātīga harmoniskā un žanriskā valoda, mūziķis izmantojot ģitāru visos tās griezumos - no mīlas pilnas romantikas līdz ugunīgai ekspresijai. To visu varēs izjust ar spēcīgām emocijām piesātinātajā koncertā, kuru vēl personīgāku un intīmāku padarīs, nelielā un mājīgā koncertzāle.

Biļetes jau pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Vairāk informācijas par mākslinieku: www.antonio-rey.com.