Kuldīgas LIVEFEST 2014 ir noslēdzies

15. un 16. augustā norisinājās otrais LiveFest festivāls Kuldīgas estrādē, kur pulcējās cilvēki no visas Latvijas, lai baudītu atpazīstamu un kvalitatīvu mūziku. Otrā festivāla diena tika veltīta rokmūzikai, kurā uzstājās gan pašmāju, gan ārzemju mūziķi. Uz skatuves kāpa pašmāju grupa „Linga”, Ivo Fomins ar saviem grupas puišiem, kā arī grupu „Opus Pro”un „Colt” dibinātājs Harijs Zariņš. No ārzemju mūziķiem uz skatuves kāpa neatkārtojamā Suzi Kvatro un grupas Queen atdarinātājgrupa Killer Queen ar savu šovu.

Otrās dienas festivāla programmu atklāja grupa Linga. Grupa uzkurināja publiku ar saviem spēcīgajiem un populārajiem hītiem, kuriem publika ļoti labprāt dziedāja un dejoja līdzi. Tālāk sekojot pārsteiguma momentam koncerta programmā, uz skatuves kāpjot talantīgajam Harijam Zariņam, kurš apliecināja savas ģitārmeistarības prasmes pamatīgā solo peformancē. Pēc tam uzstājās Ivo Fomins ar grupas puišiem, kuri spēlēja Fomina atpazīstamās dziesmas, kurās bija jūtama dziedātāja lielā mīlestība pret dzimto pilsētu Liepāju.

Festivāla lielākais notikums bija leģendārās Suzi Kvatro uzstāšanās uz Kuldīgas estrādes skatuves. Mūziķe jau no paša sākuma sajūsmināja fanus, kuri visu uzstāšanās laiku dziedāja līdzi Kvatro izpildītajām dziesmām un tās pavadīja ar milzīgām ovācijām. Šī bija visenerģiskākā uzstāšanās abu dienu laikā un droši var teikt, ka šī rokmūzikas leģenda pārspēja visus vīrus, kuri kāpa uz skatuves Kuldīgas LiveFestā. Suzi Kvatro patiesi deva neaizmirstamu atvadu koncertu saviem faniem Latvijā, par ko bija sajūsmā gan fani, gan arī pati mūziķe. Šīs uzstāšanās laikā varēja sajust mūziķes mīlestību pret savu darbu un faniem.

Kā pēdējie un noslēdzošie festivāla mākslinieki bija grupas Queen tribute grupa Killer Queen. Grupas solista līdzība un prasme attēlot Frediju Merkuriju gan vokālā, gan vizuālā, protams, arī kustību ziņā bija fenomenāla. Patiesi baudāma uzstāšanās un vērienīgs festivāla noslēgums, kurā bija iespējams klausīties grupas Queen populārākos un leģendāros gabalus.

Pirmajā festivāla dienā uzstājās pašmāju grupas „Otra Puse”, „Dzelzs Vilks” , 1976.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji „Brotherhood of Man”, kā arī  leģendārie „Smokie” un ABBAs tribute grupa „ABBA MANIA”.

LiveFest vēlas pateikt lielu paldies atbalstītājiem Kuldīgas novada domei, Kurzemes radio Andersons&Spalva, informatīvajiem atbalstītājiem TVNET un STAR FM.

Tiekamies nākamgad!