Pirmā Kuldīgas LIVEFEST 2014 diena ir aizvadīta

15.augusta vakarā noslēdzās pirmā LiveFest 2014 festivāla diena, kurā tika pulcēti gan ļaudis no visas Latvijas, gan mākslinieki no tuvākām un tālākām zemēm. Kā pirmie uz skatuves kāpa grupa Otra Puse, kuras dziesmu pavadībā Kuldīgas estrādi piepildīja publika. Pēc pašmāju grupas uzstāšanās uz skatuves kāpa grupa Brotherhood of Man, kuru izpildīto saulaino dziesmu pavadībā publikai bija iespējams dejot. Mākslinieki esot uz skatuves arī atzina, ka Kuldīga ir viena no skaistākajām vietām, ko ir apmeklējuši un ir izbaudījuši katru mirkli no šī piedzīvojuma. Taču vakara visgrandiozākais notikums bija grupa Smokie, kurus jau publika sagaidīja stāvot kājās un ar milzīgām ovācijām, pat pirms vīri bija kāpuši uz skatuves. Šī bija visenerģiskākā uzstāšanās visa festivāla pirmās dienas garumā! Publika jau no paša sākuma bija sajūsmā un, ne mirkli nebija manāms kāds, kurš būtu bijis garlaikots un pat lietus nespēja aizbiedēt grupas fanus. Var droši apgalvot, ka šī bija viena no labākajām Smokie uzstāšanās reizēm Latvijā. Mākslinieki  atzina, ka Latvija ir viena no viņu mīļākajām vietām, kur sniegt koncertus, ja ne pati mīļākā! Grupa izpildīja visus savus labākos un populārākos hitus. No publikas puses bija jūtama mīlestības enerģija pret mūziķu dziesmām!

Pēc neaizmirstamās Smokie uzstāšanās uz skatuves kāpa ABBAs atdarinātāji, grupa ABBA MANIA. Patiesi šī līdzība oriģinālajiem grupas dalībniekiem bija apbrīnojama, jo klausoties dziesmās likās, ka pati ABBA ir kāpusi uz skatuves, lai pulcētu savus kvēlākos fanus.

Kā festivāla diena tika iesākta ar pašmāju grupu, tā arī tika pabeigta; festivāla pirmās dienas vakaru noslēdzu mūsu pašu Dzelzs Vilks, kuri pēc ABBA MANIA mierīgajām dziesmām atdzīvināja publiku ar savu rock enerģiju. Grupas solists Juris uz skatuves kāpa savā ierastajā, taču neparastajā stilā un publiku izklaidēja ne tikai ar savas ģitārspēles un vokālajām prasmēm, bet arī ar savām enerģiskajām kustībām!

Kuldīgas LiveFest 2014 otrā diena jau šovakar turpināsies Kuldīgas estrādē, kur programmu iesāks grupa Linga pirmo reizi plašākai publikai dzīvajā spēlējot savu jaunāko hītu “Ar katru soli”. Uz skatuves šovakar kāps un mūsu sirdis priecēs Ivo Fomins, Queen atdarinātāju grupa KILLER QUEEN un leģendārā rokdīva Suzy Quatro, kura jau ir ieradusies Kuldīgā, liekot nodot sveicienus visiem viņas mūzikas cienītājiem šeit, Latvijā.

Ieeja festivālā no plkst.18:00.