Preses relīze: Kuldīgas LIVEFEST jau šodien

Jau šovakar, 15.augustā, apmeklētājiem būs iespējams vērot lielisku mūziķu uzstāšanos Kuldīgas LiveFest 2014, kas norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Kā ziņo festivāla organizatori, jau vakar vakarā ieradās pirmās zvaigznes, tajā skaitā leģendārie Smokie, kuru uzstāšanās ir paredzēta festivālā.

Ne tikai pirmie festivāla mūziķi ir sākuši ierasties uz festivāla pilsētu Kuldīgu, ir manāmi arī pirmie fani, kuri ar nepacietību gaida savu elku kāpšanu uz skatuves 15. un 16. augusta vakaros Kuldīgas Estrādē.

Festivāla pirmajā (POP) dienā būs iespējams vērot tādu mūziķu uzstāšanos kā pašmāju grupu Otra Puse, kuri atklās festivālu plkst.19:00. Grupai sekojot kā nākamie uz skatuves kāps Brotherhood of Man, pēc kuriem uzstāsies vakara galvenie mākslinieki grupa Smokie. Tiem sekojot ABBA MANIA šovam un visbeidzot, pirmo festivāla vakaru noslēdzot un ieskandinot otro ROCK dienu Kuldīgas Estrādē uzstāsies grupa Dzelzs Vilks.

Otro dienu uzsāks grupa Linga, kuri arī svinēs savu pastāvēšanas 25.jubileju atzīmējot to ar jaunas dziesmas iznākšanu, kuru arī pirmo reizi publikai dzīvajā izpildīs šajā vakarā. Pēc Lingas uz skatuves, 16.augusta vakarā, būs vērojams Ivo Fomins ar pavadošo grupu. Šī vakara zvaigzne būs leģendārā Suzi Kvatro, kura arī atzīmē savu piecdesmito skatuves jubileju, taču šis arī būs Suzi pēdējais koncerts Latvijā, jo pavisam nesen mūziķe paziņoja, ka jau nākamā gada sākumā dosies savā atvadu tūrē uz Austrāliju un Japānu. Pēc Kvatro uz skatuves kāps grupa Killer Queen, kuri dāvās publikai neaizmirstamu šovu, kas arī būs festivāla noslēgums. Kā otrās dienas pārsteigums, būs leģendārā ģitārista Harija Zariņa uzstāšanās.

Festivāla biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs. Festivāla vienas dienas biļete festivāla apmeklētajiem piektdien, 15.augustā, maksā 30 EUR, uz abām festivāla dienām 50EUR.