NOVIKOVS ATCEĻ UZSTĀŠANOS LIVEFEST 2014, VIETĀ – „LINGA”

Igors Novikovs atceļ uzstāšanos Kuldīgas LIVEFEST 2014, vietā – “Linga” ar jaunu singlu.

Ar šo paziņojam, ka Igors Novikovs slimības dēļ, diemžēl nepiedalīsies festivālā 16.augustā Kuldīgas LIVEFEST 2014, taču viņu aizstās grupa „Linga”. Live Fest novēl ātru atveseļošanos Igoram Novikovam!

Šī gada festivālā, grupa Linga atklās Kuldīgas LIVEFEST 2014 otrās dienas pasākumu jeb ROCK dienu. Šogad grupai ir 25.gadu jubileja, kuru, sagadīšanās pēc, tā svinēs šo notikumu Kuldīgas festivālā, tajā pašā laikā atzīmējot kopīgo sadarbību ar koncertaģentūras Live Fest vadītāju Ojāru Grasmani. Arī viņu sadarbība aizsākās pirms 25 gadiem, kad Grasmanis bija grupas menedžeris.

Ne tikai grupa svinēs savu jubileju, tā arī piedāvās publikai klausīties viņu jaunāko veikumu – singlu „Ar katru soli”, kuru pirmatskaņojumu būs iespējams dzirdēt jau tuvākajās dienās. Šis singls ir tapis sadarbībā ar dziedātāju Sabīni Berezinu.

Grupa „Linga” ir vienīgā grupa, kas piedalās Kuldīgas LIVEFEST 2014 festivālā piedalīsies jau otro reizi un šajā grupas uzstāšanās reizē publikai būs iespējams dzirdēt pēdējo gadu labākās dziesmas, kā arī jau iepriekš pieminēto svaigo singlu.