Preses relīze: Grandiozais festivāls “Kuldīgas LIVEFEST”

Augusts. Vasaras sezonas pēdējais mēnesis un laiks, lai izbaudītu tās vēl pēdējos mirkļus. Taču katrs dara kā zina un kā var, bet kāpēc gan viena no šīm iespējām nevarētu būt mūzikas festivālā? Jau otro gadu mūzikas cienītājiem tiek piedāvāta iespēja braukt uz Kuldīgu un apmeklēt kvalitatīvas mūzikas pasākumu – festivālu Kuldīgas LIVEFEST. Šajā festivālā Kuldīgas estrādē tiks pulcēti gan pašmāju mākslinieki, gan arī pasaulē atpazīstami mūziķi, kuri ar savām dziesmām ir papildinājuši, tā saucamo, „labākās dziesmas, kas jebkad ir izveidotas” sarakstu. Taču šīs dziesmas ne tikai izceļas ar to, ka ir kļuvušas leģendāras, tās arī liek atcerēties par jaunības dienām.

Festivāls Kuldīgas LIVEFEST 2014 norisināsies divas dienas – 15. Un 16.augustā Kuldīgas estrādē. Pirmā diena tiek dēvēta par POP dienu, kad uz skatuves kāps leģendārie Smokie, kuri jau Latvijā ir viesojušies agrāk, tāpēc šī būtu arī lieliska izdevība tiem, kuri nav paspējuši dziesmas „Living Next Door To Alice”  izpildītājus redzēt dzīvē pirmstam. Taču Smokie nav vienīgie, kuri pagodinās pasākuma apmeklētājus ar savu uzstāšanos. Šajā pašā dienā arī uzstāsies 1976.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji, grupa Brotherhood of Man, kuri konkursā uzvarēja ar nu jau visiem labi atpazīstamo dziesmu „Save Your Kisses For Me”.  Kā trešie ārzemju mākslinieki šajā dienā būs projekts ABBA MANIA, kas ir leģendārās grupas ABBA tribute grupa – izpildot grupas leģendāros hītus, vizuāli arī līdzinoties oriģinālajam grupas sastāvam.  Festivāla pirmajā dienā būs arī pašmāju mūziķi – grupas Dzelzs Vilks un Otra Puse.

Savukārt, otrajā festivāla dienā kā „headliners” būs rokmūzikas pirmā lēdija – Suzi Quatro, kas ir pirmā sieviete, kura uzdrīsktējusies kāpt uz skatuves un spēlēt roku. Dziesma „Stumblin’ In”, kurā viņa dzied kopā ar grupas Smokie tā laika solistu Krisu Normanu (Chris Norman) ir viens posms, kas ļāva viņai pakāpties tālāk pa karjeras kāpnēm. Arī šajā dienā neiztiksim bez tribute grupām – šajā dienā uzstāsies nepārspējamās grupas Queen atdarinātāji, projekts Killer Queen, kas arī tērpušies līdzīgi kā oriģinālā grupa izpildīs tās leģendāros hītus. Šis projekts pat 2009.gadā tika atzīts kā labākā tribute grupa pasaulē, jo grupas solista līdzība un spēja atdarināt Frediju Merkūriju esot fantastiska! Šī diena tiek dēvēta par ROCK dienu un attiecīgi arī no pašmāju izpildītāju puses uzstāsies ģitāras virtuozs Igors Novikovs un tautā iemīļotais Ivo Fomins.

Šīs divas dienas ir lieliska iespēja braukt pavadīt siltās vasaras dienas ārpus telpām un baudīt leģendāru mākslinieku uzstāšanos, kas visiem noteikti paliks atmiņā. Kuldīgas LIVEFEST 2014 norisināsies Kuldīgas estrādē jau otro gadu, kur apmeklētajiem būs iespēja gremdēties jaunības dienu melodijās, kā arī izkustināt kājas pie zināmām dziesmu melodijām 15. un 16.augustā.

Kuldīgas LIVE FEST 2014 norisināsies 15.-16.augustā Kuldīgas estrādē. Biļešu cena uz vienas dienas festivālu €30, uz abām festivāla dienām €50. Biļetes pieejamas visās Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. 

 


Papildus informācija:


Inta Kozinda
“4sure” mārketinga komunikācija
Tel.26331384
e-pasts: inta.kozinda@4sure.lv